

SALE Design 21 vloerkleed
Oorspronkelijke prijs was: € 2.150.€ 995Huidige prijs is: € 995.
Dit uitzonderlijke vloerkleed is nu beschikbaar met een ongelooflijke korting van meer dan 50%!
Het vloerkleed is met de hand geknoopt en afkomstig uit Nepal. Het is vervaardigd van een combinatie van wol en zijde, wat het kleed een prachtige en luxueuze uitstraling geeft.
Beschrijving
Met een afmeting van 2.00 x 3.00 meter biedt dit designvloerkleed een royale dekking voor je vloer.
Je kunt dit vloerkleed eenvoudig online bestellen, maar we nodigen je ook van harte uit om onze showroom te bezoeken en dit buitengewone tapijt persoonlijk te ervaren. Aarzel niet, want dit is een kans om een prachtig stuk vakmanschap toe te voegen aan je interieur!
Extra informatie
Afmeting | |
---|---|
Kleur | |
Land | |
Materiaal | |
Soort | |
Stijl |
Oorspronkelijke prijs was: € 2.150.€ 995Huidige prijs is: € 995.
Profiteer van onze zichtservice
Tijdens uw bezoek aan de showroom bent u samen met een van onze adviseurs tot een selectie gekomen van vloerkleden waar uw voorkeur naar uitgaat. Nu is het tijd deze in de realistische situatie te bekijken: bij u thuis. Met onze zichtservice is dit altijd vrijblijvend en ontspannen. Indien gewenst neemt u deze vloerkleden direct zelf mee naar huis of maken wij een zichtafspraak. In het laatste geval komen wij bij u langs en helpen wij direct met het verschuiven van zware meubels. De keuze is zo vaak verrassend snel gemaakt. Uiteraard mag u er ook dan nog een nachtje over slapen.
Bezoek ons