



Ivory Oval vloerkleed
€ 8.780
Het Ivory Oval vloerkleed brengt tijdloze elegantie in je interieur. Handgemaakt in India, straalt het een rustige schoonheid uit die eenvoud omarmt. Dit vloerkleed past perfect in de Japandi woonstijl, die Scandinavische functionaliteit combineert met Japans minimalisme. Het richt zich op organische vormen, lichte kleuren en een serene sfeer.
Beschrijving
Het vloerkleed is gemaakt van wol en bamboezijde. De wol biedt comfort en duurzaamheid, terwijl de bamboezijde een luxe glans toevoegt, waardoor het een chique uitstraling krijgt.
Met een afmeting van 2.50 x 3.00 meter is het Ivory Oval vloerkleed meer dan een tapijt: het is een kunstwerk dat de ruimte verfijnt en elegantie toevoegt. Het is ontworpen om jarenlang schoonheid en rust in je huis te brengen.
€ 8.780
Profiteer van onze zichtservice
Tijdens uw bezoek aan de showroom bent u samen met een van onze adviseurs tot een selectie gekomen van vloerkleden waar uw voorkeur naar uitgaat. Nu is het tijd deze in de realistische situatie te bekijken: bij u thuis. Met onze zichtservice is dit altijd vrijblijvend en ontspannen. Indien gewenst neemt u deze vloerkleden direct zelf mee naar huis of maken wij een zichtafspraak. In het laatste geval komen wij bij u langs en helpen wij direct met het verschuiven van zware meubels. De keuze is zo vaak verrassend snel gemaakt. Uiteraard mag u er ook dan nog een nachtje over slapen.
Bezoek ons