Brink & Campman Estella Carré
Waarom je voor vloerkledenspecialist kiest
- Grootste assortiment vloerkleden van de Benelux
- Persoonlijke service en advies
- Centraal gelegen in Nederland
Vertel over dit artikel
Het Brink & Campman Estella Carré vloerkleed is een leuk en modern vloerkleed. Door de vrolijke kleuren zal het tapijt een hele gezellige en warme sfeer toevoegen aan iedere ruimte!
Het vloerkleed is met de handgemaakt in India en gemaakt van wol. Zoals te zien op de foto's is het kleed in 2 kleuren verkrijgbaar en leverbaar in iedere gewenste afmeting!
De standaardmaten zijn binnen een paar dagen leverbaar.
1.40 x 2.00 €515.-
1.60 x 2.30 €659.-
2.00 x 2.80 €1009.-
Speciale maten €245.- per m2.
Het Brink & Campman Estella Carré vloerkleed is alleen via onze website te bestellen.
Advies Nodig?
Heb je een vraag over dit artikel, of ben je op zoek naar passend advies? Stel je vraag via het formulier of bel 030 688 26 52. Wil je nog meer geïnspireerd worden? Kom langs in de showroom!
Kom LangsHeb je een vraag over dit artikel? We helpen je graag verder! Vul het onderstaande formulier in en dan hoor je zo snel mogelijk van ons. Liever telefonisch contact? Dat kan ook. Je kunt Vloerkledenspecialist bereiken op 030 688 26 52.